BACKEND DEVELOPER
AC Jobs
Olomouc
před 9 dny

Máte zkušenosti s programováním v .NET? Chtěli byste být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi? Chtěli byste se profesně posunout zase o kus dále?

Tak toto je něco pro Vás! BACKEND DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Vývoj backend části webových aplikací
  • Účast při návrzích celkové architektury
  • Spolupráce s QA týmem při testování
  • Porozumění požadavkům na příslušný SW
  • Co požadujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost v backend vývoji v .NET
  • Praxi ve vývoji webových aplikací
  • Znalost frontend technologií jako HTML5 a JavaScript
  • Schopnost psát kód pro prostředí databází a klientských serverů
  • Anglický jazyk - středně pokročilý
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 4 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Roční mzdový bonus
  • Hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
  • Mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Produkty společnosti zdarma
  • Požádat