ÚDRŽBÁŘ, SVÁŘEČ – BRIGÁDA (VHODNÉ PRO DŮCHODCE)
ZLKL
Loštice, CZ
před 5 dny

Máte šikovné ruce a umíte svařovat?

 • Nechcete sedět doma?
 • Rád / a si přivyděláte nějakou tu korunu?
 • Pojďte nám pomoci s údržbou strojů, zařízení nebo budov v provozech ZLKL!

  Všechno potřebné od nás dostanete. Časově se domluvíme, můžete chodit pravidelně některé dny nebo se vždycky dopředu dohodnete s vedoucím údržby, jak bude potřeba.

  Přijďte se domluvit buď osobně na pobočku Palackého 797 (bývalý provoz JD tvarůžkáren, personální oddělení) denně mezi 7 a 15 hod nebo zavolejte na 731 453 854.

  Pokud máte k dispozici životopis, můžete ho poslat na martina.brazdilova zlk.cz.

  Svařovna

  JAK TO U NÁS FUNGUJE?

  Zákazníci, objednávající na naší svařovně, dostávají vždy perfektně svařené díly a výrobky, které pak použijí při výrobě vlastních produktů.

  Našim cílem je dodávat ve 100% kvalitě, proto tvoříme tým z profesionálů šikovné ruce a znalost oboru umíme ocenit. Zároveň dáváme prostor pro růst a zdokonalení, takže nastoupit k nám může i čerstvý absolvent.

  U nás můžete svařovat ručně, nebo obsluhovat svařovací automaty a robotizovaná svařovací pracoviště. Svařujeme v ochranné atmosféře MIG / MAG, v ochranné atmosféře inertního plynu TIG, technologií CMT svařování MIG / MAG s krátkým obloukem.

  Produkujeme ve velkých i menších sériích, některé opakovaně, některé nárazově. Svařovna také dodává díly pro světový unikát, kterým je vozidlo pro vozíčkáře ELBEE.

  Vyrábíme ho v sesterské firmě Elbee Mobility. Pracujeme na jednu až tři směny, podle konkrétního pracoviště a aktuálního množství zakázek.

  Všichni svářeči jsou pravidelně školeni a dbáme na řádnou obnovu platnosti svářečských průkazů.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost