Elektromechanik - elektro vyhláška 50 §5
Orienta Czech s.r.o.
Nové Heřminovy, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, českou strojírenskou firmu (stabilní zaměstnavatel) hledáme : ELEKTROMECHANIKA Náplň práce : - opravy a údržby strojů NÁBOR DO KMENE FIRMY (po zapracování smlouva na neurčito) Nástup možný IHNED VOLNÉ VÍKENDY Směna ranní : 7,5h práce + 0,5h pauzaPožadujeme : výuční list v oboru Elektro, oprávnění dle vyhl.

č. 50 min. 5 čtení výkresové dokumentace Nabízíme : plat, který se odvíjí od Vašich zkušeností (můžeme nabídnout i více, pokud vidíme, že je kandidát zkušený) možnost platového růstu prémie a odměny (stabilní český rostoucí podnik) možnost náborového příspěvku po Vašem zapracování Vám nabídneme smlouvu na dobu neurčitou zlevněné obědy (dotované stravování na pracovišti) příspěvek na dopravu odměny za zlepšovací návrhy příspěvek na ozdravné pobyty pro Vaše dětiVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost