Asistent/ka manažera Logistiky
ZF Electronics Klášterec s.r.o.
Klášterec nad Ohří, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : sarka.maskova zf.comnebo volat na tel.číslo 474 316 322 v době PO-PA od 8,00 - 15,00 hod a domluvit pohovorMísto výkonu práce - Klášterec nad Ohří, Osvobozená č.

p. 780Pracovní náplň - administrativní podpora vedoucího oddělení, sběr a zpracování kontrolních dat oddělení, příprava prezentací oddělení, překlady dokumentů do / z cizích jazyků, správa řízené dokumentace oddělení, zajištění objednání a evidence spotřebního materiálu, Požadujeme - SŠ vzdělání (zakončené maturitní zkouškou), praxe na administrativní pozici v automotive podmínkou, jazykové znalosti - Angličtina nebo Němčina (aktivní psaná i mluvená forma / úroveň B2 dle SERR), znalost základních administrativních operací v SAP výhodou, znalost MS Office - zejména PowerPoint na pokročilé úrovni, dále excel (tabulky, grafy) Nabízíme - zkušenost s jedinečným know-how a řízením procesů skupiny ZF, práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy, motivační plat (13.

a 14. plat), 25 dní dovolené, další zajímavé benefity (dotovaná jídla, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost