vedoucí skladu
MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r.o.
Uherský Brod
před 5 hodinami
source : Hitprace

vedení týmu 15 lidí, zajištěnízaškolení, kontrola dodržování nastavených procesů, zajištění evidence skladových položek, zodpovědnost za příjem a kontrolu materiálu a dodacích dokumentů, příprava a realizace inventur, zkušenost v obdobné pozici min.

2 roky, samostanost, spolehlivost, schopnost plánovat, komunikativní znalost AJ, dobrá znalost MS Office (znalost SAP výhodou),příjemné a seriózní vystupování, komunikativnost, dobré organizační schopnosti, zodpovědný přístup k práci, praxe v automobil průmyslu a znalost norem IATF výhodou, zázemí trvale se rozvíjejjící nadnárodní společnosti, možnost vzdělávání a rozvoje, vynikající prac.

podmínky, týden dovolené navíc, po roce věrnostní příplatek, pololetní odměny, penzijní připojištění, dotované obědy a večeře v podnikové jídelně, dárek při pracovním výročí, kontakt e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost