Kontroloři kvality
SANKO GOSEI Czech, s.r.o.
Ovčáry, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

První kontakt : Suský Zdeněk, tel. : 725 651 200, Po - Pá 8 : 30 - 16 hod,e-mail : z.susky sankogosei.cz.Náplň práce : Podpora při odlaďování výrobních procesů a jejich uvolňování (vstřikování plastů), provádění výrobkových auditů (rozměrové a funkční parametry) a procesních auditů (ověřování parametrů na výrobních linkách), podpora při řešení zákaznických reklamací a implementace nápravných opatření, příprava záznamů (zpráv) pro zákazníka či pro interní potřeby.

Požadavky : Praxe v oddělení kvality či jiném technickém oddělení minimálně 2 roky, základní znalost čtení výkresové dokumentace, zkušenost s používáním ručních měřidel (měření rozměrů) a výpočetní techniky (zpracování dat), řidičský průkaz skupiny B, základní znalost anglického jazyka výhodou.

Zaměstnanecké výhody : Možnost podílet se na rozjezdu nového výrobního závodu. Práce v novém, moderně zařízeném provozu. Možnost karierního růstu.

25 dní dovolené. Stravenkový paušál.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost