Senior finanční účetní - České Budějovice
KPMG
České Budějovice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Účetní závěrky, daň z přidané hodnoty, reporting a práce v týmu je pro nás denním chlebem.Hledáme k sobě posilu, která nám pomůže se zpracováním finančního účetnictví pro klienty, povede své zakázky a předá své znalosti juniornějším kolegům.

Co u nás budete dělat?* operativně řídit vybrané zakázky* dohlížet na komplexní práci specialistů a konzultantů* pomáhat účetnímu týmu při řešení technických a metodických otázek* podporovat klienty při externích auditech či přípravě daňového přiznání* účastnit se realizací nestandardních zakázek

 • spolu s manažery zodpovídat za administrativní fungování oddělení### Co od vás očekáváme?* SŠ / VŠ vzdělání ekonomického směru* orientaci v účetních zákonech a předpisech* praxi s komplexním zpracováním finančního účetnictví
 • výbornou češtinu a komunikační znalost anglického jazyka (němčina výhodou)* dobrou znalost MS Office* zkušenost s vedením týmu a delegací práce### Co získáte v KPMG?
 • práci pro Top zaměstnavatele roku 2021 v kategorii poradenství, audit a daně* 20 000 Kč na sport, jazyky, cestování a další benefity* neomezený mobilní a datový tarif* vzdělávání, jazykové kurzy, certifikace a interní koučink* dovolenou navíc a tři dny firemního volna* životní pojištěníNového kolegu rádi uvidíme ihned, případně po domluvě.
 • Na vaše přihlášky reagujeme do pár dní, doporučujeme kontrolovat i složku se spamy a nevyžádanou poštou.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost