ELEKTRONIK
AC Jobs
Praha hl. Město
před 33 dny

Baví Vás elektrotechnika? Jste vyučen v oboru elektro, máte platnou vyhlášku o odborné způsobilosti v elektrotechnice č.

50 / 1978 Sb. 6 a chtěl byste být součástí automobilové společnosti? Pak neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis. Významná společnost v automotive hledá kolegu do svého týmu na pozici : ELEKTRONIK AUTOMOTIVE (30 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění provozu řídících jednotek
  • Tvorba programových úprav
  • Pravidelná údržba stroje
  • Úprava kamerového systému na linkách
  • Průběžné zálohování softwaru
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ v oboru elektro
  • Znalost PLC a systémů SIMATIC - výhodou
  • Platnou vyhlášku č.50 / 1978 Sb. 6
  • Předchozí praxi v oboru elektro
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Zajištěnou dopravu
  • Finanční bonusy a prémie
  • Práce pro stabilní společnost
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Požádat