Instalan asistentka
NET arena s.r.o.
Most, CZ
před 9 minutou
source : jobs4it

Úvod a popis pracovní náplněJsme česká společnost se sídlem v Praze, která se zabývá instalacemi satelitů a internetů, ale také výstavbou vysílačů a dalšími technickými pracemi.

Aktuálně hledáme nové kolegyně do týmu, které by aktivně vypomáhaly v našich kancelářích v Mostě.Pokud máte odvahu zkoušet nové věci a učit se, zvládáte práci na počítači a můžete práci věnovat 4 hodiny denně, pak možná hledáme právě Vás.

Co bude Vaší náplní práce? Správa přidělených klientů, komunikace s klienty a našimi instalačními techniky, administrativní kontrola smluv a pracovních protokolů, práce s interním CRM systémem, atd.

Pracujeme 8-12 nebo 12-16 hod.V případě zájmu o brigádu zašlete svůj životopis a informace o sobě a svých časových možnostech na níže uvedený email.

Na emaily bez životopisu nebude brán zřetel.PožadujemeSamostatnost, zodpovědnost a spolehlivostČasovou flexibilituPevnou pracovní morálkuPráce na PC na lepší uživatelské úrovni spíše pokročilá znalost (email, internet, MS Ofiice, apod.

Docházku 4 hodiny denně (odpolední směny cca 12 : 00-16 : 00 hod)NabízímePracovní poměr na DPPPříjemné pracovní prostory kousek od centraKáva a čaj na pracovišti zdarmaOdpovídající mzdové ohodnoceníÚvodní zaškoleníSamostatnou práci založenou na vzájemné důvěře a zodpovědnostiDlouhodobá spolupráce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost