Obchodní referent/ka-import, export
Investice Strategie Management,a.s.
Vyškov
před 3 dny
source : Hitprace

POŽADAVKY : vzdělání SŠ s maturitou nebo vyšší, obchodní duch, komunikativní osobnost, prodejní dovednosti, znalost AJ případně dalšího jazyka, znalost práce na PC, schopnost rychle se učit, ŘP sk.

B, ochota cestovatPOPIS PRÁCE : PP na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody, vhodné i pro OZP, aktivní prodej zboží v oblasti drogerie-denní komunikace v AJ, vyhledávání nových obchodních příležitostí, péče o stávající zákazníky, související administrativaZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : zajímavá a různorodá práce, kariérní růst, možnost využití služebního automobilu k soukromým účelům, stravenky, flexibilní pracovní dobaKONTAKT : Michálková Leona, tel.

542 221 187, e-mail : michalkova ismas.cz, v případě zájmu zašlete životopis na uvedený e-mail

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost