Pomocný truhlář v sériové výrobě nábytku
NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o.
Brno-venkov, Vranovice
před 1 minutou
source : Hitprace

První kontakt : telefonicky (Po-pá od 8-15 : 30) nebo e-mailemPomocný truhlář - kompletace výrobků v sériové výrobě nábytkuMÁTE ŠIKOVNÉ RUCE A CHCETE STÁLOU PRÁCI?

BAVÍ VÁS PRÁCE SE DŘEVEM?CHCETE VIDĚT ZA SVOJÍ PRACÍ VÝSLEDEK?TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS.Zavedená česká rodinná nábytkářská firma s dlouholetou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým.

Jestliže neumíš, naučíme Tě, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě." Co u nás budete dělat?

Sériovou výrobu nábytku - kompletace nábytku (komody, skříně,postele)Pracovat na moderních technologiích, v moderním novém provozuCo Vám můžeme slíbit?

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Individuální ohodnocení Možnost profesního růstu.A jako bonus přidáme : StravenkyFiremní stravováníZajištěný pitný režimBonusy / prémieZaměstnanecká sleva na firemní výrobky / službyOdměna za věrnost naší firmě - věrnostní benefityProvize z prodeje - ano i ve výrobě se můžete podílet na prodeji Firemní akce - a že je u nich legrace - např.

grilovačka, paintball, muzikál, vánoční večírekMožnost si nadpracovat hodiny a přesčasy proplácíme Přátelský kolektiv Co my očekáváme od Vás?

Práce se dřevem Vám nebude cizí - máte rádi manuální práceZodpovědnost za svěřené zakázky - spokojený zákazník je zárukou toho,že budete mít co vyrábět Spolehlivost - občas zaspí každý, ale vše má své meze Místo výkonu práce : Lipová 692, 691 25 Vranovice

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost