ZÁVOZNÍK - OBSLUHA AUTOPRESU
Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s.
Praha-Vinohrady, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

kontakt : Pavla Vysloužilová, tel. : použijte odpovědní formulář , e-mail : použijte odpovědní formulář prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Perucká č.

p. 2542 / 10,Praha 2. Co budete dělat : - starat se o čistotu města na jednom z našich moderních aut - budete součástí důležité práce v komunálních službách - a k tomu dostanete veškeré potřebné vybavení a instrukce Rozhodně se Vám bude hodit : - chuť k práci na čerstvém vzduchu - schopnost pracovat i brzo ráno, ale o to dřív jít domů - určitě uplatníte Vaši pečlivost, dobrou fyzickou kondici a spolehlivost - výpis z rejstříku trestů Co Vás u nás čeká : - smysluplná práce pod širým nebem - pravidelná výplata - propracovaný systém benefitů Nabízíme : roční odměny za odpracované roky, stravenky - stravování a veškeré zázemí v sídle firmy 13.

a 14. výplata příspěvek na dovolenou až do výše 7000 Kč Nástup je možný ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost