Automechanici
Jan Olšovský
Šenov u Nového Jičína, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

z : 10.9.2018, a : 11.1.2019, Nástup možný ihned. Náplň práce : opravy a seřizování motorových vozidel, pozáruční opravy vozů, příprava vozidel na STK, diagnostika závad, montáž příslušenství, pneuservis, seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických dílů vozidel Požadavky : manuální zručnost, samostatnost, loajalita, flexibilita, řidičský průkaz sk.

B Nabízíme : pracovní zkušenost v silné a úspěšné společnosti, motivující mzdové hodnocení, příplatky za přesčasy, příjemné pracovní prostředí, odborná školení, firemní benefity -

příspěvek na stravování, nástup dohodou Zaměstnanecké výhody : bonusy / prémie, sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce Kontakt : Jan Olšovský, telefonicky na č.

603 586 925, písemně na email : olsovsky.jan1 gmail.com

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost