skladník - manipulant
VETOS group s.r.o.
Benešov
před 18 hodinami
source : Hitprace

pracoviště : Poměnice 25 a celá ČR dle zakázekJsi manuálně zručný a rád dáváš věcem pořádek? Do svého týmu hledáme šikovného člověka na pozici : SKLADNÍK - MANIPULANTVýsledkem tvé práce bude : Správně přijaté zboží.

Včas a bezchybně expedovaná zakázka odpovídají průvodním dokladům a je bez zjevného poškození, opatřené všemi dokumenty.

Na základě objednávky zákazníka zabalená zakázka tak, aby mohla být bezpečně přepravena zákazníkovi.Co tě čeká?Příjem a výdej zboží, fyzická kontrola přijatého a expedovaného zboží po stránce kvality a počtů, příprava předávacích dokumentů a protokolů k prodávaným výrobkům.

Balení zakázek a vystavení všech potřebných podkladů.Bez čeho se neobejdeš?Předchozí prokazatelné výsledky, které můžeme ověřit (brigády, studium, předchozí zaměstnání)Fyzická zdatnost.

Dobrý zdravotní stav. Logistické myšlení. Chuť do práce. Čistý trestní rejstřík, bezdlužnost. Časová flexibilita.Řidičský průkaz na VZV výhodou - jinak zaučíme.

Hledáme člověka, který chce být užitečný, chce na sobě pracovat a je ochoten se učit od svého kolegy a být kompetentní.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost