Vytváření SW pro průmyslové řídící systémy PLC (SIEMENS, OMRON) vč. oživování na stavbách v ČR a SR
HK ENGINEERING s.r.o.
Chrudim, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Havlíčkova 1053, ChrudimNÁPLŇ PRÁCE : Vytváření SW řešení pro průmyslové PLC (převážně Siemens, Omron) pro technologická zařízení lakoven, zařízení na čištění vzduchu od rozpouštědel.

Cestování po ČR + při najíždění tlg. Více na www.hkeng.cz.POŽADAVKY : Komunikativní a organizační typ, schopnost a ochota přemýšlet v souvislostech a učit se novým věcem.

Znalost zásad obchodní korespondence na PC, MS Office, e-Plan, Autocad (příp. zaškolíme), parametrické nastavování FM. ŘP.

sk. B, jazykové znalosti výhodou - není podmínkou. Optimálně vyhl. 50 / 1978 - samostatná práce (zaškolení možné vč. zvyšování kvalifikace).

VÝHODY : Osobní růst s individuálním ohodnocením, zvyšování kvalifikace.První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7 : 00-18 : 00hod, e-mailu nebo osobně na provozovně.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost