Koordinátoři překladatelských projektů s angličtinou (centrum Zlína, důkladné zaškolení)
Annonce
Zlín, CZ
před 5 dny

NEJDŘÍVE NĚCO O NÁS Jsme BB překladatelská agentura se zákazníky po celém světě. Nejsme žádný "pracovní kolektiv" ani se "dynamicky nerozvíjíme", jsme spíš sehraná parta kamarádů, která maká na společném cíli - dobře odvedené práci.

Ať už se u nás potkáš s kýmkoliv, každý ti bude naslouchat a rád ti pomůže. Firemní kulturu totiž máme postavenou na otevřené komunikaci, vzájemné důvěře a humoru.

JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRACOVNÍ DEN? Tvým hlavním úkolem bude koordinace projektů pro anglicky mluvicí zákazníky. Staneš se spolehlivým prostředníkem mezi nimi a našimi překladateli a každý projekt dotáhneš do úspěšného konce.

Jakmile ti od zákazníka dorazí poptávka překladu, nachystáš cenovou nabídku. Po potvrzení objednávky zvolíš ideální řešení, vybereš vhodné překladatele a dohlédneš na včasné odevzdání překladu.

Očekávej, že v průběhu zpracování zakázky budou mít zákazníci nebo překladatelé nejrůznější otázky, které jim pomůžeš vyřešit.

S překladateli a zákazníky komunikujeme nejčastěji přes y, telefonovat budeš tedy jen výjimečně. Čeká tě také práce v našem informačním systému a v překladatelských programech.

Počítej i se spoluprací s obchodním týmem, který ti bude vždy nablízku. Jde ti z toho trochu hlava kolem? Neboj! Pořádně tě zaškolíme a kdykoliv ti pomůžeme.

Práce u nás není málo, ale jsme tu jeden pro druhého. A jak se trochu zapracuješ, dostaneš se i k práci na prestižních zakázkách pro naše největší zákazníky.

PRO TUTO PRÁCI POTŘEBUJEŠ : Mít už něco za sebou (práce, brigáda, vlastní projekty). Angličtinu minimálně na úrovni B. Umět si organizovat práci a stanovit priority.

Energii a chuť pořádně zamakat a přitom neztrácet dobrou náladu. Kladný vztah k práci na PC. Umět se problémům postavit čelem a vyřešit je.

Znalost němčiny bereme jako výhodu, nikoliv nutnost. NABÍDNEME TI : Důkladné zaškolení - nenecháme tě v tom plavat. Podporu kolegů z celé agentury.

Provize, stravenky, kurzy cizího jazyka a parádní teambuildingy. Spolupráci se zákazníky, kteří jsou špičkami ve svých oborech.

Smlouvu na HPP - počítáme s tebou dlouhodobě. Pevnou pracovní dobu od do hodin. Nástup : ideálně hned, případně od . . .

POZNEJ NÁS NA WEBU : https : / / www.zelenka.cz / jobs / koordinator-prekladatelskych-projektu-s-anglictinou-b Zaměstnanecké výhody : Provize, Stravenky, kurzy cizího jazyka, teambuildingy.

případě zájmu ujte e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost