Svářeč Plamen Kaplice zk. 311
NPR.Construction.cz s.r.o.
Kaplice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme vhodné uchazeče na pozici svářeč plamenem. Jedná se o různorodé svářečské práce při výrobě chladírenského nábytkuNapř.

letování mědi, svařování nerezu.Požadujeme : Požadujeme : Technické myšlení nebo vzdělání, platné svářečské oprávnění na plamen, letování mědi - ČSN 05 0601, ČSN 05 0610Spolehlivost, zodpovědnost.

Nabízíme : Nabízíme : Práce na 2 směny, dle požadavků mistra mimořádně 3 směny, možnost přesčasůpříspěvek 5000 Kč po zapracování, odměny za doporučení, zálohy po odpracovaném týdnuUbytování : Možnost ubytování kousek od firmy, odkud je možnost využití svozových autobusů na každou směnu.

Pokoje jsou k dispozici 2 a 3 lůžkové.HPP 165 200,- Kč bez ubytováníHPP 145 - 175,- Kč s ubytovánímŽVL 230 - 260,- Kč bez ubytováníVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost