Obchodní zástupce
EDUCA KIDS s.r.o.
Rakovník, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Prezentace edukačních publikací na ZŠ a MŠ.Obchodní společnost působící ve školním sektoru příjme obchodní zástupce na prezentaci edukačních publikací, pomocí kterých se děti učí hravou formou.

INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ : místo výkonu práce v rámci svého regionu, druh pracovního poměru : dohoda, HPP, živnost.Pracovní doba : 7 : 30 - 16 : 00 hod.

Očekávaný plat od 35.000 Kč / měsíc. NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ODPOVĚDNOSTI : oslovení základních a mateřských škol, komunikace s řediteli a učiteli škol, prezentace a distribuce publikací po školách.

POŽADUJEME : řidičský průkaz + vlastní auto, komunikativnost, znalost komunikace přes Skype, příjemné vystupování, ochotu učit se nové věci.

Nabízíme : profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání. Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem : životopisy zasílejte na e-mail martin.potocar educaprint.eu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost