Všeobecné sestry se specializací
Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy
Kostelec nad Černými lesy
před 3 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Domov pro seniory, Kostelec nad Černými Lesy, Lázeňská 462Prvotní kontakt : - e-mail : batalova.dana diakonie-stred.

cz- tel. : 734 809 127Upřesňující údaje : Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,náplň práceapod.

Nástup : ihned nebo dle dohodyNáplň práce : " komplexní ošetřovatelská péče u seniorů" vedení ošetřovatelské dokumentace" příprava podkladů pro vykazování zdravotní péče, vykazování zdravotní péče na zdravotní pojišťovnu v IS Cygnus" spolupráce s praktickým lékařem, lékárnou, dodavateli" plánování rozpisu směn" plánování a objednávání vyšetření, komunikace s ošetřujícími lékaři" řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu uživatelů" aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální službyPožadujeme : " ukončené SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra" řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič / ka" zdravotní průkaz a očkování proti hepatitidě typu "B" (nebo ochota zahájit vakcinaci nejpozději při nástupu do zaměstnání)" znalost práce na PC" komunikativnost a ochotu k týmové spolupráci" respekt k hodnotám zřizovatele" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilostVýhodou je : " zkušenost s cílovou skupinou (senioři)" znalost programu IS CygnusNabízíme : " práci na plný úvazek, denní směny" možnost prodloužení pracovní smlouvy po jednom roce na dobu neurčitou" 5 týdnů dovolené" supervizní a metodickou podporu" příspěvek na stravování" možnost dalšího vzdělávání" práci v malém kolektivu, příjemné rodinné prostředí Domova" možnost využití zvýhodněného Zaměstnaneckého T-mobile programu (až 4 SIM karty na osobu) při získání pracovního poměru na dobu neurčitou" zázemí stabilní organizacePozice je vhodná pro absolventy.

Staňte se součástí našeho týmu!Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

případě zájmu kontaktujte Mgr. Danu Batalovou, tel. 734 809 127Zaměstnanecké výhody : - příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost