Master Planner
SARGENT Manufacturing Company
Czech Republic
před 6 dny

ASSA ABLOY, švédská mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou automatických dveřních systémů, hledá kandidáty na pozici : Master Planner ASSA ABLOY ES Production s.

r.o. Ostrov u Stříbra Co vás čeká Vaší hlavní zodpovědností bude tvorba prognóz a analýz z hlediska materiálu pro výrobní společnost, kdy budete sledovat objem výroby, objem objednávek, sbírat data od zákazníků a prodejních organizací.

Dále budete porovnávat hodnotu materiálu ve skladu a navrhovat řešení na jeho snižování a sledovat obrátkovost. Hodnotit a analyzovat objem výrobního odpadu, koordinovat a plánovat nové výrobní projekty v rámci materiálu, spolupracovat se zákaznickým oddělením a materiálovými plánovači Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Hledáme silně analytickou osobnost s dobrou znalostí a orientací v MS excelu (pokročilý uživatel), plynulou angličtinou, kdy pracovník nebude mít obtíže pravidelně komunikovat v angličtině se zahraničím, pracovní zkušenosti z pozice, kdy musel / a analyzovat velký objem dat a informací a vytvářet použitelné výstupy a logicky sledovat souvislosti (finanční analytik, nákupčí materiálu, plánovač výroby a pod.

Výhodou bude, pokud budete umět Orientace ve statistice a matematice v rámci předchozí praxe Co vám můžeme nabídnout Naše společnost nabízí rozvíjející se pracovní prostředí, možnost participace na nových projektech a tvorbě softwarových nástrojů, harmonický kolektiv, zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti, možnost profesního růstu v rámci společnosti i v rámci jiných divizí, interní i externí vzdělávání, flexibilní začátek a konec pracovní doby, 5 dní dovolené navíc, obědy zdarma ve firemní kantýně, příspěvek na dojíždění, nadstandartní příspěvek na penzijní připojištění, rodinné tarify, pracovní telefon a notebook, aj.

Otevřete s námi dveře své budoucnosti! Kontakt : Vaší přihlášku zasílejte zde nejdéle do 10.4.2019 Pro více informací můžete kontaktovat : Nikola Eretová, HR manager, E-

mail , telefon : +420 / 770 136 042 "Let's open the doors to the future - together! Working for ASSA ABLOY means that you will be part of a dynamic environment, developing innovative solutions to improve our customers' lives.

As the global leader in door opening solutions we are using the latest technologies to open doors to events, hospitals, education, homes, hotels, airports and businesses.

Joining ASSA ABLOY means being part of a fast-moving company with many opportunities. Would you like to join us in opening doors of the future?"

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost