TESTER/KA
2N Telekomunikace
Praha, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Dobrý den,jmenuji se Václav Mužík a ve 2N mám na starosti testování produktů. Aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Tester ve snaze posílit současný tým.

Preferuji zájemce se zaměřením na VoIP technologie, IP audio a liftové produkty, ale nepohrdnu žádným šikovným zájemcem, který má chuť se učit a podílet se na vývoji špičkových zařízení, která se prodávají do celého světa.

Co u nás budete dělat* Testovat produkty 2N a jejich interoperabilitu s produkty třetích stran (převážně SW)* Vytvářet a udržovat testovací scénáře* Podílet se na audio, video či automatických testech* Analyzovat nalezené neshody a reportovat je do vývoje* Komunikovat se zbytkem vývojového týmu* Podporovat zákazníky ve spolupráci s technickou podporou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost