POMOCNÁ SÍLA - VÝDEJ NOČNÍCH VEČEŘÍ
GTH catering a.s.
Ústí nad Orlicí, Lanškroun
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : GTH catering a.s. - provoz Schaeffler Production CZ s.r.o., Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 LanškrounPro náš stravovací provoz v Lanškrouně hledáme posilu do kuchyně na výdej nočních večeří.

PRACOVNÍ DOBA : 24 : 00 - 03 : 00 hodinMZDA : 160,-Kč / hod. Možno jen některé dny v týdnu - ideálně Po-PáNABÍZÍME : - práce u stabilního zaměstnavatele- transparentní odměňování- zvýhodněné stravováníPOŽADUJEME : - samostatnost, zodpovědnost- platný potravinářský průkazPráce je vhodná i pro důchodcePro více informací volejte manažerku provozu tel.

724 437 134PROSÍME NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, ALE KONTAKTOVAT VEDOUCÍ PROVOZU PANÍ KUTNAROVOU - BUDE DOMLUVENA SCHŮZKAKutnarová Simona, tel.

724 437 134 / 7.00 - 14.30 hodin / e-mail : provoz.ina.lanskroun gthcatering.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost