IT technik/administrátor
Astur & Qanto s.r.o.
Praha 7, CZ
před 3 dny

Jsme úspěšná, rostoucí, ryze česká rodinná firma působící v oblasti velkoobchodu potravin a hledáme IT technika / administrátora pro centrálu ve Svitavách

Název pozice : IT technik / administrátor

Místo výkonu práce : Milady Horákové 5, Svitavy

Popis pozice :

  • Poskytovat technickou a základní software podporu uživatelům na jednotlivých pobočkách společnosti
  • Diagnostikovat, analyzovat HW a SW problémy
  • Provádět údržbu HW a SW na pobočkách společnosti
  • Provádět přípravu nových HW společnosti
  • Spravovat a poskytovat podporu mobilních telefonů na různých platformách
  • Tvořit a spravovat související dokumentaci
  • Požadujeme :

  • Velmi dobrou znalost a orientaci v oblasti informačních technologií
  • Znalosti OS Windows, MS Office
  • Znalost v oblasti mobilních telefonů s OS všech platforem (Windows, Android, iOS)
  • Řidičský průkaz skupiny B a jeho aktivní využívání
  • Proaktivní a pozitivní přístup k řešení problémů, samostatnost, časovou flexibilitu, zodpovědnost a schopnost práce v týmu
  • Nabízíme :

  • Zaměstnanecký pracovní poměr na plný úvazek
  • Motivační platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní české rostoucí společnosti
  • firemní benefity příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora
  • Kontaktní osoba : Bc. Tomáš Jireček

    email pro CV : jirecek.tomas qanto.cz