JUNIOR MEDIA PLANNER
Omnicom Media Group
Praha, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Ve zkratceCo děláme - vymýšlíme, plánujeme a realizujeme mediální kampaně online i offline. Co neděláme - netočíme TV spoty a nenavrhujeme bannery - na to jsou kreativní agentury, jejichž výtvory právě my posíláme do světa.

Jsme markeťáci a analytici, trochu kreativci, kteří hledají nové cesty k cílovým skupinám. Čísla a nápady zároveň. Jak se můžeš stát jedním z násNepotřebujeme předchozí zkušenost s marketingem, ani teoretické znalosti.

Potřebujeme tvůj zájem, energii a snahu se to naučit. Aktivně, třeba i samostudiem, nejen pasivní účastí na školení.Nejdříve tě zařadíme do našeho talent poolu.

Strávíš 2 x 3 měsíce v nejdůležitějších odděleních naší firmy a naučíš se celý proces. Prakticky i teoreticky, máme propracovanou interní akademii.

Poté se už jako řádný člen některého z našich týmů budeš specializovat buď na péči o klienty a kampaně v klasických médiích, nebo na online.

Budeš začínat od píky. Není to jednoduché a chce to trochu času a energie dostat se k vlastním projektům. Ale za pár let můžeš vést celou agenturu jako Štěpán, šéf OMD.

Nenabízíme stáž ani brigádu. Je to práce na plný úvazek a dlouhodobě. Máš odvahu? Co budeš u nás dělat? Záleží na tom, co tě víc baví a co ti víc jde.

Pokud jsou to čísla a analýza, budeme tě spíš směřovat do online. Můžeš plánovat digi kampaně, nebo se podílet na jejich realizaci nákupem reklamního prostoru, PPC optimalizací, nastavováním placených kampaní v social media nebo můžeš být náš odborník přes SEO.

Pokud je to spíš komunikace anebo jsi víc kreativec než analytik, tak se můžeš přesunut do našeho oddělení Client service a být hlavní kontaktní osobou našich klientů, vytvářet s nimi nejefektivnější mediální kampaně podle mediálního chování cílové skupiny, soutěžit v tenderech o ty nejlepší zakázky, hlídat rozpočty a vymýšlet ve spolupráci s naší kreativní agenturou Fuse i nové cesty k cílovce .

Bez ohledu na pozici budeš určitě zpracovávat analýzy, statistiky, přehledy, reporty. Je to solidní věda a bez dat se neobejdeme.

A při tom všem budeš nasávat novinky na mediálním trhu (technologie, strategie, konkurence), abychom byli stále mezi nejlepšími.

Prostě budeš řádný / á člen / ka týmu a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost