Nástrojař do turnusového provozu
Ljunghall s.r.o.
Čáslav, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

Jste šikovný nástrojař a chcete společnost, kde Vaše dovednosti ocení? Slévárenská společnost s dlouholetou tradicí a jistými zakázkami rozšiřuje výrobu a hledá novou posilu do svého týmu.

Nástrojař do turnusového slévárenského provozu (volné víkendy) Náplň práce : ruční opracování materiálu : pilování, řezání, ohýbání, vrtání, vystružování, broušení lícování ostřihovadel, licích forem ošetřování + údržba nářadí přímo na strojích Požadujeme : střední odborné vzdělání (vyučen) praxe v oboru manuální zručnost technické myšlení a zodpovědný přístup Nabízíme : závodní stravování roční valorizace platu benefitní cafeteria možnost kariérního růstu 5 týdnů dovolené příspěvky na dětské tábory sportovní a kulturní akce odměny za doporučení nového zaměstnance zázemí nadnárodní, moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost