Pomocníci v kuchyni
DOMOV SENIORŮ VYSOČANY s.r.o.
Praha-Vysočany, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Domov seniorů Vysočany s.r.o.Se sídlem Praha 9, Bassova 14IČO : použijte odpovědní formulář jednající / zastoupená paní Mgr.

et.Bc.Lucií Větrovskou(dále jen jako "zaměstnavatel") na straně jedné1 základní0 úplné střední odborné s vyučením i maturitou1 nižší střední odborné0 úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení)1 střední odborné s výučním listem0 vyšší odborné1 střední odborné bez vyučení a bez maturity0 bakalářské0 úplné střední všeobecné (gymnázium)0 vysokoškolské0 vědecká výchova (Ph.

D. apod.) Přijmeme do našeho Domova seniorů pomocnou sílu do kuchyně. Požadujeme svědomitost, samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme příjemné pracovní prostředí, práci na krátký / dlouhý týden v milém kolektivu.Více informací při osobním pohovoru Podnikové stravování

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost