MANIPULANT, MANIPULANTKA/SKLADNÍK, SKLADNICE
Cars Technology s.r.o.
Ondratice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na adresu : prace gabrielabartakova.cz, tel : 606 779 039. Pracovní doba : jednosměnný provoz - pouze ranní směna, 6 : 00-14 : 30, víkendy volné.

Požadujeme : ukončené SŠ vzdělání technického směru, počítačová gramotnost (min. Excel, E-mail), samostatnost, odpovědnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti, příjemné vystupování, ochotnu přijímat zadané úkoly, důvěryhodnost, průkaz VZV (el.

ŘP sk. BNáplň práce : zaměstnanec řídí interní a externí tok materiálu a vyrobených dílů, řijímá a vydává materiál pro expedici, připravuje materiál a díly dle plánu výroby, připravuje hotové výrobky pro jejich expedici, zaváží materiál a výrobky do kamionu, vydává a eviduje nářadí, zodpovídá za sklad, vydává a eviduje pracovní pomůcky, informuje o škodách, dodržuje pravidla pro nakládání s odpademNabízíme : práci ve firmě rodinného typu v menším pracovním kolektivu, seberealizaci a možnost podílet se na udržování dobrého jména společnosti, HPP na dobu neurčitou, nástup možný po dohodě, čtvrtletní odměny, Výhodný firemní telefonní tarif

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost