Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)
Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb
Praha-východ, Říčany
před 4 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Říčany, 251 01, Marie Pujmanové 2045Prvotní kontakt : - tel. : 608 041 545 od 08 : 30 do 17 : 00- e-mail : reditel domovpks.

czUpřesňující údaje : - Jedná se o práci v domově pro seniory v Říčanech u Prahy, na pozici Sociální pracovník / ce. Zpracování žádostí o přijetí, kompletní agenda pro klienty v domově pro seniory, držitel hodnocení 5 od APSS, celková kapacita domova 55 klientů, domov rodinného typu, vhodné i pro absolventy, nástup dle dohody.

min. požadované vzdělání VOŠ dle zákona o soc.službách, plat. zařazení dle tabulek, český jazyk na min. dobré úrovni.Zaměstnanecké výhody : - Pružná pracovní doba, notebook, mobil, home office, dotované obědy, 5 týdnů dovolené, odměny, FKSP, Smoothie, masáže, manikúra .

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost