Probační úředník/ce
Probační a mediační služba
Příbram, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Pozice : probační úředník / cePožadavky : ukončené vysokoškolské vzdělání s humanitním zameřením, aktivní řidič sk. B, bezúhonnost, pečlivost, komunikační dovednosti, velmi dobrá uživatelská úroveň obsluhy PC (Word, Excel, Internet), výhodou zkušenost s přímou klientskou prací výhodouZaměstnanecké výhody : stravenky, sick daysBližší informace k pracovní pozici i výběrovému řízení jsou uvedeny na www.

pmscr.cz. Pro případné zařazení do výběrového řízení je nezbytné zaslat strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem nejpozději do 25.

3.2022 na email : kbabickova pms.justice.cz nebo poštou na adresu střediska Příbram. Nástup : 1.4.2022 na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou)Mzda : 26 000,- až 38 000,- KčKontakt : Bábíčková Kateřina Mgr.

e-mail : kbabickova pms.justice.czMísto výkonu práce : Probační a mediační služba ČR, středisko Příbram, U Nemocnice č.p. 89, 261 01 Příbram 1

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost