Dokumentarista elektro
Grafton Recruitment
Plzeňský kraj
před 2 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Je pro Vás elektro a energetika tím pravým ořechovým? Jste čerstvým absolventem nebo již máte kratší praxi v oboru a přišli jste do kontaktu s elektrotechnickou dokumentací?

Jestli ano, tak to Vás možná bude zajímat, že do našeho týmu v centru Plzni hledáme DOKUMENTARISTU! Dostanete šanci stát se v budoucnu úspěšným elektro projektantem v nadnárodní společnosti.

A o jakou práci přesně jde?- práce s elektrotechnickou dokumentace - práce s normami a standardy- komunikace se zákazníky především z Německa- dokumentační podpora

BENEFITY :

 • flexibilní pracovní doba* 5 týdnů dovolené* příspěvek na stravování* moderní jazykové kurzy* školení a profesní vzdělávání* příspěvek na penzijní připojištění* příspěvek na životní pojištění* odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)* práce s moderními technologiemi* firemní akce (team building)* možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)* vlastní parkovací místo v budově (pro zaměstnance mimo Ostravu)
 • POŽADAVKY :

 • VŠ, SŠ vzdělání - elektro, řídicí systémy / měření a regulace - Praxe v elektro oblasti MAR výhodou - Částečné znalost němčiny a angličtiny- Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita v případě zahraničních cest
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost