Šéfkuchař/ka
Tuan Anh Truong
Studénka
před 3 dny
source : Hitprace

Z : 22.11.2019.a : 18.8.2020. Místo výkonu práce Studénka. Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, cizince, občany EU. Osobně každý pátek od 11 : 00 hod.

do 11 : 30 hod. na adrese Budovatelská 779, Butovice, 742 13 Studénka3 Náplň práce : - vytváření pokrmů a dohlížení na plánování, organizaci, přípravu a vaření pokrmů- plánování a vytváření receptů, jídelních lístků- objednávání zásob- usměrňování pracovníků kuchyně- školení (v oblasti provozu kuchyně a hygienických podmínek)Požadavky na zaměstnance : - znalost vietnamštiny výhodou- nezbytná znalost vietnamské a asijské kuchyně- spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmuKontaktní osoba : p.

Truong Tuan Anh, telefonicky od ST do PÁ od 15 : 00 hod. do 16 : 30 hod na čísle 724 682 472, e - maielm : nambien8188 gmail.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost