OBCHODNÍ REFERENT/KA
CNC TVAR s.r.o.
Stráž nad Nisou, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro CNC TVAR s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : angličtina aktivně
  • lokalita : Kateřinská 235, Stráž nad Nisou, 46303
  • Přidáno : 31.7.2019
  • Obchodní referenti : Náplň práce :

    Náplň práce :

  • Vytváření nabídek a zakázek dle specifikací zákazníka.
  • Údržba a aktualizace dat v ERP systému.
  • Komunikace se zákazníky z tuzemska i ze zahraničí.
  • Komunikace mezi obchodem, kvalitou, výrobou a konstrukcí.
  • Back-office support pro tým obchodníků.
  • Péče o zákazníky (zajišťování návštěv, obchodních večeří, ubytování atd.).
  • Zajišťování doprovodných akcí, výstavy, návštěv a propagace dle pokynů.
  • Příprava podkladů a zajišťování bankovních záruk.
  • Zajišťování balení.
  • Zajišťování expedice
  • Požadavky :

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • praxe 1 až 3 roky
  • znalost angličtiny (aktivně), další jazyky výhodou (IT, FR, DE)
  • odborné znalosti : obecná znalost mezinárodního obchodu, konkrétně Incoterms® pravidel 2010, základních bankovních nástrojů, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Hlásit se e-mailem

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)