OBCHODNÍK PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY
AC Jobs
Havlíčkův Brod
před 6 dny

Máte technické vzdělání a bohaté zkušenosti s prodejem v oblasti výrobní sféry? Vítáte možnost být samostatnou jednotkou a Vaše angličtina je na velmi dobré úrovni?

Jste schopni kompletně vést obchodní jednání, včetně návrhu technického řešení? Máte silné vyjednávací schopnosti a profesionální vystupování?

Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Havlíčkův Brod, hledá do svých řad kandidáta na pozic OBCHODNÍK PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY.

Pracovní náplň

  • Samostatné řešení obchodních případů
  • Akvizice nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Pravidelný reporting zahraničnímu vedení společnosti
  • Komunikace výrobou a konstrukcí
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Významné obchodní zkušenosti z výrobní sféry
  • Pokročilou znalost anglického jazyka denní využití
  • Velmi dobrou znalost nástrojů MS Office (Excel)
  • Technické myšlení, samostatnost a silné vyjednávací schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Automobil i k soukromému užití
  • Roční bonusy a výkonnostní prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost občasné práce z domova
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce je v okrese Havlíčkův Brod
  • Požádat