SERVISNÍ TECHNIK PRO BRNO A OKOLÍ
AC Jobs
Blansko
před 2 dny

Máte zkušenosti s prací servisního technika, ale nebaví vás trávit dlouhé hodiny za volantem? Chcete pracovat pro společnost, která využívám nejnovější techniku?

Baví vás přicházet chybám na kloub a dávat je do pořádku? Pak se neváhejte zapojit do výběrového řízení na pozici : SERVISNÍ TECHNIK PRO BRNO A OKOLÍ (33 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Údržba a servis převážně větších CNC strojů
  • Výjezdy k zákazníkům pouze v Brně a blízkém okolí
  • Diagnostika strojů
  • Odstranění zjištěných závad
  • Administrativa s výkonem pozice spojená
  • Co požadujeme?

  • SŠ / SOU v technickém směru
  • Praxi v průmyslové údržbě strojů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Vyhláška č. 50 / 1978 Sb. výhodou, ale ne podmínkou
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pracovní smlouvu na neurčito
  • Požádat