Řidič/ka vnitrostátní a mezinárodní kamionové dopravy - STŘÍDAČ
Ewals Cargo Care Trucking spol. s r.o.
Česká Lípa, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Co Vás čeká : - zázemí silné mezinárodní dopravní společnosti- práce dle provozní potřeby dispečinku ve dvousměnném či jednosměnném režimu na vnitrostátních či přeshraničních přepravách (D, PL, B, NL)- bydliště v České Lípě je pro Vás výhodou Co potřebujeme od Vás : - řidičský průkaz C+E, profesní způsobilost, karta k digitálnímu tachografu- zdravotní způsobilost, dopravně psychologické vyšetření- praxi v mezinárodní kamionové dopravě alespoň 2 roky- chuť k práciCo můžete očekávat od nás : - garantovaný příjem 40 000 Kč hrubého / měsíc + odměna za pracovní výkonnost až 2 000 Kč hrubého / měsíc + stravné 40,90 EUR / den (přeshraniční přepravy) resp.

158 Kč / den (vnitrostátní přepravy)- pracovní smlouva na dobu neurčitou- výplata každý měsíc včas na účtu- moderní flotila vozidel se zajištěným pravidelným servisem, dispečink 24 / 7, spojení pomocí on-line aplikace- dodržujeme nařízení ES č.

561 / 2006- odborně Vás proškolíme na ekonomickou a defenzivní jízdu- příspěvek na životní pojištění po roce trvání pracovního poměru- poskytujeme firemní oblečení - nástup možný ihned nebo dle dohody - co slíbíme, to dodržímePrvní kontakt emailem nebo telefonicky v době od 8 : 00-15 : 00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost