servisní technik zdravotnické techniky
Annonce
Boskovice, CZ
před 5 dny

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, prodává a servisuje zdravotnickou a wellness techniku.

Vedle kvalitních technologií a nadstandardních služeb poskytujeme našim klientům osobní a profesionální přístup. Našim cílem je vždy nabízet to nejlepší a mít radost ze spokojených a dlouhodobých klientů! Přijmeme do našeho týmu v Boskovicích servisního technika, který hledá nové výzvy a dokáže se nadchnout pro dobrý cíl! náplň práce : - instalace a servis námi dodávané zdravotnické techniky u klienta - preventivní prohlídky, diagnostika závad a jejich odstranění - udržování dobrých obchodních vztahů se stávajícími klienty naše nabídka : - práci v zavedené perspektivní společnosti s přátelským kolektivem, která na trhu působí let - tvořivou práci, vysokou míru samostatnosti s možností uplatnit své myšlenky a nápady - mzdové ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků - mobil, notebook, služební automobil, zaměstnanecké benefity - odborná školení u našich obchodních partnerů požadavky : - SOU / SŠ (obor elektrotechnika), vyhlášky - řidičský průkaz skupiny B, uživatelská znalost PC - časovou flexibilitu, samostatnost, manuální zručnost, komunikativní schopnosti - zkušenosti se servisem zdravotnické techniky výhodou První na mail : nebo telefonicky na čísle : .

Požadujeme

 • Práce s PC uživatelsky
 • Činnosti dle vyhlášky / Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle vyhl. / Sb.
 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
 • Nabízíme

 • mobil, notebook, služební automobil, zaměstnanecké benefity
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost