HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ (55-65.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáte pozici Hlavní účetní? Znáte systém Helios? Komunikujete anglicky alespoň emailem? Máte praxi v účetních závěrkách, výsledovkách, statistikách, se zpracováním DPH a ostatních daní?

Pak reagujte ještě dnes!Významná logistická společnost hledá nového člena týmu na pozici : HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ (55-65.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Účetní závěrky a výkazy (rozvaha, výkaz zisků a ztrát)
  • Kontrolní hlášení DPH, daňová přiznání
  • Kontrola účtů, správnost dokladů
  • Řešení mezipodnikového účetnictví pro 3 entity (Německo, Rakousko a ČR)
  • Statistiky a reporting vedení společnosti
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ ekonomického směru
  • Praxi na pozici Hlavní účetní alespoň 2 roky
  • Znalost příslušné legislativy a Zákoníku práce
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace emailem, občas po telefonu) B1-B2
  • Pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Zázemí velké firmy a menší přátelský kolektiv
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Roční prémie a bonusy
  • Možnost občasného Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexipass a teambuildingy
  • Stravenky
  • Lokalita : Praha
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.