Vedoucí prodejny masa a uzenin v Jablonném v Podještědí
PROMINENT CZ s.r.o.
Jablonné v Podještědí, CZE
před 5 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Pro společnost PROMINENT CZ s.r.o., největšího zpracovatele a prodejce krůtího masa v ČR, přijmeme Vedoucí prodejny do prodejny maso uzeniny v Jablonném v Podještědí, ulice Zdislavy z Lemberka

Náplň práce :

Náplní jsou různorodé práce, jako Administrativní práce spojené s vedením agendy prodejny v papírovém i v počítačovém zpracování.

Objednávání a přebírání zboží od dodavatelů, doplňování zboží do pultů. Každodenní kontakt se zákazníky při prodeji zboží.

Vedení malého kolektivu a péče o příjemný a uklizený vzhled prodejny.

Co od Vás očekáváme :

Neváhejte se nám ozvat, pokud máte zkušenosti s vedením prodejny a kolektivu (alespoň dva roky), jste komunikativní, vstřícní a spolehliví.

Máte zdravotní průkaz ohledně práce s potravinami.

Co Vám můžeme nabídnout :

Nabízíme vedení malého kolektivu v rekonstruované prodejně na plný úvazek s ranní a odpolední směnou (max. do 18 hod., v sobotu otevřeno do 12 hodin).

Hrubá měsíční mzda 30.000 Kč a prémie za navýšení tržeb. Benefity - stravenkový paužál v výši 1.700 Kč při odpracování všech směn v měsíci, příspěvek na penzijní a životní pojištění po 9 měsících pracovního poměru.

Benefity

 • Příspěvek na stravování
 • Příspěvek na spoření / pojištění
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost