Ředitel externí distribuce pro Prahu
Frontman
Brno, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Pro jakou společnost budete pracovat? Jsme firma pomáhající ostatním dobře našlápnutým společnostem rozjet se a uspět na trhu.

Vytváříme pro ně profesionální zázemí, kde mohou stabilně růst. Perfektně ovládáme účetnictví, máme přehled v legislativě, ale dokážeme i nakopnout marketingové kampaně.

Podstatnou součástí je taky obchodní tým, kam momentálně potřebujeme přijmout dalšího člena. Koho hledáme? Hledáme člověka, který bude mít na starosti tým Key Account Managerů, kteří mají za úkol akvizici a péči o finanční skupiny a sítě, které spolupracují s naší investiční skupinou.

Nese zodpovědnost za jejich výsledky ve spolupráci s klíčovými partnery.Vytváří ve spolupráci s marketingovým oddělením, back officem a oddělením obchodní péče pro ně podporu, materiály, onboarding.

Co bude náplní vaší práce? Mít zodpovědnost za výsledky externí distribuce,* vyhledávat nové trhy v zahraničí,* vést a motivovat svůj tým i partnery společnosti,* uspět pomocí toho, že budete pomáhat uspět jiným ať už KAM, nebo externím partnerům,* podílet se na tvorbě výjimečných investiční produktů pro retail i privátní klientelu* prezentovat a školit,* akvizovat schopné lidi do týmu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost