Řidič/ka autobusu v MHD
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Ústí nad Labem, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : 400 01 Ústí nad Labem, Revoluční č.p. 3088 / 26,Požadujeme : dobrý zdravotni stav, bezproblémová komunikace v českem jazyce, minimálně řidičský průkaz skupiny B vydany v ČR, věk nad 21 let, časova flexibilita - plán směn dle potřeby zaměstnavatele, výpis z RTNabízíme : náborový příspěvek ve výši 20.

000,- Kč., 5 tydnů dovolené, stravenky zdarma, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, benefitní, poukázky (kultůra, sport) plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecke jízdne včetně výhod pro rodinné příslušníky, přispěvek na rekreaci dětí, příplatky nad rámec zákoniku práce, další příspěvky ze socialniho fondumožnost dalšího vzdělávání a profesního růstu ,získání řidičského průkazu s profesní způsobilostí sk.

 • D ZDARMA (smluvně ošetřeno)Kontakt : telefonicky si sjednat osobní jednání
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost