Zástupce manažera prodejny
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme do týmu talentovaného kolegu / gyni pro mezinárodní maloobchodní řetězec prodávající vše pro domov v Kolíně. Máš drive a baví Tě obchod?

Jsi usměvavý plný energie a přátelský? Máš zkušenost s vedením lidí a zodpovědnost? Rád by jsi pracoval v příjemném prostředí mezinárodní stabilní společnosti?

Pokud jsi na vše odpověděl ANO pak jsi náš člověk! Zástupce manažera nejen zodpovídá za chod a výsledky prodejny ale je její plnou součástí od prodeje na pokladně až po doplňování zboží.

Na prodejně je velmi přátelský kolektiv hledáme tedy někoho kdo sem perfektně zapadne. Víme totiž že sympatický dojem a pozitivní energie jsou v prodeji klíčovými.

Zástupce je pravou rukou manažera prodejny v jeho nepřítomnosti plným zástupcem. Proto hledáme někoho kdo má s vedením lidí zkušenost.

A co Ti nabízíme? Atraktivní platové ohodnocení + bonusy na základě výsledků Silnou firemní kulturu založenou na tradici Možnost rozvíjet se a na míru šité praktické školení Zaměstnanecké slevy na zboží Stravenky Možnost firemního postupu A hlavně! Příjemné přátelské prostředí kam budeš do práce chodit rád Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost