PRODAVAČ/PRODAVAČKA
Career agency s. r. o.
Pardubice, Konice
před 2 dny
source : Hitprace

Životopis zašlete na email jahnova.jitka cba.cz. Více infomací sdělení paní Jahnová tel. : 777750279 (volat pouze v době v Po-Pá 8 : 00-14 : 00 hod.

Pracoviště : Chmelnice 4, Konice. Pracovní doba v rámci otevírací doby prodejny (2 směny, +0,5 hodiny před a po), Po-Pá 6 : 30-17 : 00 hod.

So 6 : 30-11 : 00 hod., Ne 7 : 00-11 : 00 hod. Požadavky : praxe nebo zaučení v oboru 2 roky, trestní bezúhonnost, dobré komunikační schopnosti a zkušenosti s provozem maloobchodu, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup, vstřícné a korektní jednání se zákazníky, základní dovednosti na PC.

Nabízíme : pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost