referent/ka oddělení Hospodaření s majetkem v účetnictví II., odbor Hospodaření s majetkem státu
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Brno, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Strukturovaný životopis s podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 17. 10. 2019 na emailovou adresu : použijte odpovědní formulářV případě, že nebudete vyrozuměni do 30 dnů od data ukončení přijímání přihlášek od uchazečů, nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.

Datum nástupu : 1. 12. 2019 popř. dohodou, doba určitá zástup za rodičovskou dovolenouPožadované dovednosti : znalost zákona č.

219 / 2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů, základní orientace v ostatních právních předpisech týkajících se předmětné oblasti adaptabilita k práci ve vnitřních informačních systémech ÚZSVMsamostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, psychická odolnost praxe ve státní správě výhodouznalost práce s PC (MS Office, Internet)státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostorutrestní bezúhonnostsplnění podmínek ustanovení 17 odst.

2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb.Náplň práce : Komplexní zajišťování majetkové správy, nabývání, pronájmu, prodeje a jiných forem dispozice v působnosti Územního pracoviště BrnoUpozornění : Úřad si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu, nebude vracet dokumenty postoupené do výběrového řízení a nebude sdělovat uchazečům (uchazečkám), kteří nebudou vybráni na pracovní pozici, která je předmětem tohoto výběrového řízení, důvody takového rozhodnutí.

Úřad si dále vyhrazuje právo nepřijmout žádného z uchazečů nebo prodloužit termín výběrového řízení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost