Project Engineer CPG
Smiths
Praha, Czech Republic
před 6 hodinami

Location : EMEA, Czech Republic, Lutin Ref : JOHNCRANEEMEA01145 Division : John Crane Job Function : Engineering

Náplň a zodpovědnost

  • Zajistit výběr a včasné dodání technicko-obchodních návrhů projektů na základě žádosti o cenovou nabídku na mechanická těsnicí řešení
  • Přezkoumání, interpretace a stanovení specifických požadavků na projekt
  • Spolupráce a koordinace projektů spolu s mezinárodními týmy
  • Vést a účastnit se kontrolních schůzek se zákazníky
  • Čas od času poskytovat analýzu investičních případů a shrnutí marží manažerům
  • Kontrola smluv a potvrzování objednávek na základě nákupních objednávek
  • Předávání technicko-obchodních objednávek technickému a výrobnímu oddělení
  • Diversita a inkluze

    Věříme, že různé pohledy a zkušenosti jsou důvodem, proč naše společnost prosperuje. Všichni kvalifikovaní uchazeči mají stejné šance ucházet se o zaměstnání bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnost, ekonomické postavení, zdravotní stav, věk nebo jakékoliv jiné osobní atributy.

    Jsme hrdí na to, že jsme otevřenou společností s hodnotami založenými na rovnosti a etice, kde vítáme, podporujeme a přijímáme rozmanitost.

    Osobnost

  • SŠ / VŠ v technickém oboru .
  • Minimálně 2 roky praxe v podobném oboru
  • Výhodou je znalost mechanických těsnění a podpůrných systémů těsnění nebo podobných výrobků, ale není podmínkou.
  • Orientace v technických výkresech
  • Učenlivost a někoho, kdo se nebojí přicházet s řešením problémů
  • Dobré zkušenosti a dovednosti s nástroji MS Office, jako je Excel, Outlook, Powerpoint atd.
  • Týmového hráče s orientací na zákazníky a schopností řídit svůj čas a priority
  • Mzda a benefity

  • Stabilní prostředí s příležitostmi k profesnímu, ale i osobnostnímu růstu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Jedinečná kombinace rodinné atmosféry a celosvětově úspěšného byznysu.
  • Finančně podporujeme dojíždění.
  • Elektronické stravenky.
  • Roční výkonnostní bonusy, odměny za pracovní i životní jubilea.
  • Firemní kantýnu.
  • Firemní akce se skvělou partou.
  • Samozřejmostí je zaškolení našimi odborníky s trpělivým přístupem.
  • Práce, ve které se můžete realizovat, dobré nápady odměňujeme
  • O Smiths

    Ve společnosti Smiths používáme špičkové technologie k navrhování, výrobě a dodávkám inovativních řešení, abychom vyhověli neustále se vyvíjejícím se potřebám našich zákazníků a každý den se dotýkáme životů milionů lidí.

    Jsme FTSE100, globální společnost s přibližně 23 000 kolegy, se sídly v 55 zemích. Naše řešení mají skutečný dopad na životy na celé planetě, umožňují průmysl, zlepšují zdravotní péči, zvyšují bezpečnost, konektivitu a podporují nové domácnosti.

    Naše výrobky a služby jsou často důležité pro provoz našich zákazníků, zatímco naše vlastní technologie a vysoká úroveň služeb pomáhají vytvářet konkurenční výhodu.

    Vítáme kolegy se zvídavou myslí, s citem pro zodpovědnost, kteří se nebojí výzev a líbí se jim myšlenka pracovat v podniku s téměř 170 letou historií inovací a pěti světovými divizemi, všichni jsou odborníky ve svém oboru.

    O John Crane

    John Crane je světovým lídrem v řešení rotačních zařízení, dodávající technologie a služby pro zpracovatelský průmysl. Společnost navrhuje a vyrábí celou řadu produktů, včetně mechanických ucpávek a systémů, spojek, ložisek, filtračních systémů a prediktivních digitálních monitorovacích technologií.

    Zákaznický servis John Crane je přístupný prostřednictvím celosvětové sítě více než 200 prodejních a servisních míst ve více než 50 zemích.

    Příjmy za fiskální rok 2016 byly vyšší než 1 miliarda USD . John Crane je součástí Smiths Group , světového lídra v aplikaci pokročilých technologií na trhy v oblasti detekce hrozeb, energií, zdravotnických zařízení, komunikací a průmyslových komponentů.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.