BUSINESS & PROCESS APPLICATION CONSULTANT SAP Fi/Co
Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
Liberec
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nerudovo nám. 120 / 6, 460 01 Liberec.Každodenní náplň práce : - Analyzovat ale i hodnotit trendy a vývoje daných aplikací.

 • Konzultovat optimalizaci a sladění obchodních procesů s vnitřními zákazníky.- Analyzovat obchodní procesy, aby jim mohla být poskytnuta IT podpora.
 • Stanovit obchodní cíle, záměry a potřeby obecného podnikatelského prostředí.- Vytvářet rozpočty, plány, návrhy a rozvržení obchodních procesů ale i systémů a procesů IT infrastruktury.
 • Vyvíjet podrobná přizpůsobení modulů a aplikací a jejich přesné vymezení.- Sladit vnitřní IT SHS s externími poskytovateli služeb.
 • Dohlížet na návrhy systému a komunikovat s interními zákazníky.- Sladit příslušná oddělení a testovat jejich zapojení.- Navrhovat a dokumentovat nové procesy.

 • Připravit, naplánovat a realizovat školení.- Podporovat procesy řízení změn a vydání a také zavedení směrnic informačního zabezpečení.
 • Spolupracovat s interními klienty (vedením a specialisty).Požadované dovednosti : - Magisterský titul v IT nebo ekonomii- Zkušenost na pozici konzultanta SAP Fi / Co nebo podobné pozici - alespoň 3 roky- Dobrá znalost standardních pojmů, osvědčených postupů a řízení SAP FI / CO jako je NewG / L, FI-GL, FI-AP / AR, FI-AA, Domácí banky (Housebanks), elektronický výpis z bankovního účtu, ověřování logistických faktur, přijímání faktur IDOCs, daňové kódy, FI ověření / nahrazení- Velmi dobrá znalost IFRS- Zkušenost s postupy ve finanční a kontrolní sféře- Angličtina na velmi dobré úrovni, každodenní využití, práce v mezinárodním prostředí- Ochota cestovat (především do Mnichova, 20 %)Co nabízíme : - Práci na plný úvazek na dobu neurčitou- Práce z domova (40%), parkování zdarma- Podpora případného přestěhování (byt společnosti, finanční podpora)- Stravenky, příspěvkový systém do kafeterie, příspěvek na důchodové připojištění a jinéHlásit se emailem.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost