Investiční poradce pro oblast Jižní Ameriky a Španělska
MLM Sport Group s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha Kontakt : Andrýsek Jakub, e-mail : prace mlm-sport.com UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Požadovaný minimální stupeň vzdělání : Je požadováno úplné středí všeobecné vzdělání (gymnázium) nebo úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení), anebo obdobné vzdělání získané na zahraniční střední škole (není přitom rozhodující, zda je takovéto zahraniční vzdělání v ČR uznáváno jako rovnocenné).

Náplň práce : V České republice : servis pro smluvní profesionální hráče fotbalu zejména ze zemí jižní Ameriky a Španělska, kteří působí v ČR, administrativní podpora pro fotbalového agenta.

zahraničí : vyhledávání talentovaných hráčů fotbalu, komunikace s hráči anebo s rodiči hráčů (v případě nezletilých hráčů), zprostředkování kontaktu a komunikace hráčů (rodičů hráčů) s fotbalovým agentem, administrativní podpora pro fotbalového agenta.

Oblast působnosti : Česká republika, jižní Amerika (zejména Argentina, Uruguay), Španělsko. Jazykové požadavky : 1) španělský jazyk úroveň rodilého mluvčího (znalost španělského jazyka na úrovni rodilého mluvčího je zcela klíčová zejména v oblasti jižní Ameriky, a to pro navázání prvotního kontaktu a pro komunikaci s hráči (resp.

s rodiči hráčů) fotbalu, kteří obecně méně důvěřují cizozemcům), 2) anglický jazyk velmi pokročilá znalost (C1) a vyšší, perfektní znalost terminologie užívané v rámci zprostředkovatelské činnosti ve fotbale.

Další požadavky : Znalost předpisů asociace FIFA (The Fédération Internationale de Football Association), asociace AFA (Asociación del Fútbol Argentino), asociace AUF (Asociación Uruguaya de Fútbol) a asociace CONMEBOL (Confederación Sudamericana de Fútbol), velmi dobrá orientace ve fotbalovém prostředí z pozice hráče nebo zprostředkovatele (vlastní zkušenosti z Argentiny nebo Uruguaye výhodou), časová flexibilita, ochota cestovat, profesionální vystupování.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost