C++ VÝVOJÁŘ CHYTRÝCH MĚST
AC Jobs
Brno
před 18 hodinami

Lákají Vás společensky odpovědné projekty, kde uplatníte své vývojářské znalosti? Chcete vyvíjet špičková řešení řízení dopravy pro lepší budoucnost našeho města?

Ovládáte jazyk C++ i jazyk anglický? Pak pošlete svůj životopis právě teď.

Pracovní náplň

  • Vývoj software pro inteligentní řízení dopravy v jazyce C++
  • Spolupráce v agilních týmech
  • Práce s hardwarem, ale i virtuálními jednotkami
  • Užívání open source nástrojů
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi s vývojem v jazyce C++
  • Základní znalosti Linuxu, nástroje GIT
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Co nabízíme?

  • Nadstandardní nástupní odměnu
  • Propracovaný systém odměn ve formě slev, stravenek a zájezdů
  • 5 týdnů dovolené, k tomu 3 sick days a 2 bridge days
  • Rozvoj v oblasti profesní i osobní
  • Požádat