SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ
AC Jobs
Brno
před 7 dny

Hledáte uplatnění v oblasti účetnictví? Chcete se dále rozvíjet v ekonomickém směru? Jste aktivní a pečlivá osobnost s chutí stále pracovat na svém rozvoji?

Pak hledáme právě vás! Jsme společnost, která pro svůj tým hledá : SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • samostatné vedení kompletního účetnictví (bez mezd)
  • příprava podkladů pro daňového poradce
  • administrativní činnost
  • Co požadujeme?

  • středoškolské, nebo vysokoškolské vzdělání
  • orientace v daňových zákonech
  • praxe ve všeobecném účetnictví
  • pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • schopnost sebevzdělávání a zvyšování své odbornosti
  • Co nabízíme?

  • práce na hlavní pracovní poměr nebo živnostenský list
  • mzdové ohodnocení dle výkonosti (fix + bonusy)
  • zázemí stabilní společnosti
  • zaměstnanecké bonusy (stravenky, telefon, NTB)
  • možnost práce z domu
  • pružná pracovní doba
  • Kontakt : tazka solarglobal.cz

    tazka solarglobal.cz