Elektromechanik-technolog zkušebny
HR PROfi
Velké Losiny, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz
 • technické testování el. kolejových vozidel - určení technologii zkoušení kolejových vozidel dle směrnic, předpisů, návodů a výkresové dokumentace- tvorba technické dokumentace - spolupráce na přípravě podkladů pro nabídkyPožadujeme : - VŠ / SŠ elektro- praxe v elektrotechnologii - výhodou údržba el.
 • lokomotiv, osobních vozů- znalost práce s výkresovou dokumentací- odborná způsobilost 7 vyhl. 50 / 78 Sb.- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)- orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC- výhodou je přehled o konstrukci kolejových vozidel a jejich používané výzbroji- znalost AJ nebo NJ - pasivně- řidičské oprávnění sk.

  BNabízíme : - 1 směna- bonus za kvalitu- bonus za docházku- kafeterie- dotované stravování - roční bonus- 5 týdnů dovolené- 1000 Kč penzijní připojištění / měsíc- nástup ihnedVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost