Konzultant Informačního systému, specialista pro sítě, programátor
A.R.Technik spol. s r.o.
Zlín, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : Analýza výrobních a skladových procesů u zákazníkaNávrh řešení IS výroby, skladů a expedice pro zákazníkaNastavení, implementace, konzultace a školení IS pro výrobu, sklady a odbyt u zákazníkaPoimplementační podpora uživatelůProgramování zakázkových úprav IS (SQL)Návrh a nastavení sítě pro IS a průmyslové sítě u zákazníkaServis a údržba sítí, servis a údržba IS u zákazníka Požadavky : Analytické myšlení, komunikativnost, samostatnostZákladní znalost programování a databázíPřehled v oblasti ERPZnalost IS Karat výhodouŘP sk.

B, ochota cestovat i do zahraničíZnalost anglického jazyka min. úrovně A2Ochota se trvale vzdělávat (programování, jazyková znalost, sítě apod.

Nabízíme : Nástupní mzda od 30 000,- KčKvartální prémie, roční odměny, mimořádné prémie a bonusyMobilní telefon, notebook, služební autoZkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.

Flexibilní začátek / konec pracovní dobyNástup možný ihnedMísto výkonu práce : Žleby 625,763 02 Zlín, Nám. T.G. Masaryka 588, ZlínPříspěvky na jazykové vzdělávání dle vlastního výběruPříspěvky na sportovní a kulturní akcePříspěvky na stravování, občerstvení na pracovišti Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost